Kevův ŽbrbláčekNoční zápisky a myšlenky

Potřebuji doma uklidit a to ostatní

Publikováno 10.04.2017 v 14:35 v kategorii Život, přečteno: 54x

HonzaDnes ráno jsem se probudil do slunečních paprsků. Kocouři už byli dávno na okně a koukali do parku, kde zrovna soused venčil svého psa a láhev vodky. No jo, láhev vodky, to on venčí celý dny. Udělal jsem si kafe a koukám po bytě. Ten bordel. Chtělo by to s tím něco udělat. Ale kdy? Pořád chodím do práce a vydělávám na splacení úvěru. Kouknu na okno. Honza leží na parapetu​ břicho vyvalené na slunci a Max sedí a pozoruje ptáky. Mám otevřenou pouze vyhlídku, neb je mi úplně jasné, že by chtěl letět s ptáky tam daleko a možná ještě dál. Jo. Tak uklidit budou muset Kluci. Copak o to. Prach vytírají pravidelně. Ale nechávají tam chlupy.
Beru si prášky a uvědomuji si, že jsem nebyl na kontrole u cukruřkáře jak jsem měl být. Dvanáctý prosinec. Tak to je hustý. Hned v pondělí tam zavolám a objednám se. Sedni si a koukám do toho krásného nového dne, srknu si kafe a Honza na klíně. Tak to se bude chtít mazlit.
Jinak co se dělo od doby co jsem tu nebyl. Měl jsem zácpu. Já na něco takového netrpím, takže jsem trpěl. Nic nepomohlo, ani projímadlo, ani babské rady. Nakonec, asi po čtrnácti dnech to přišlo. V Albertu, když jsem dělal report. Tak jsem jim tam ten záchod trochu to, tento.
Byl jsem se kouknout do toho nového klubu co máme na Paloučku. Hrála tam nějaká rockově Bluezo jazzová kapela. Bylo narváno a nebylo to špatné. Jenom to pivo.
No a ještě takový žbrlb, vyhodili nám asistentku, že prý kradla v trezoru.
Dosrkávám kafe, Honza na klíně usnul, a aby nebylo utrpení málo, Max leží částečně na opěradle křesla a mé hlavě.
Jo a taky jsem prodal synovce.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?