Kevův ŽbrbláčekNoční zápisky a myšlenky

Můj dnešní nudný den ve fotkách

Publikováno 11.04.2017 v 22:45 v kategorii Život, přečteno: 43x


Dnes ráno jsem se probudil do krásného dne a hned jsem si uvědomil, že se mi nechce do práce. Koukat zase na ty ksichty se mi opravdu nechtělo. A venku je sluníčko. Nicméně jsem do sídla zla jít musel. No ale, říkal jsem si, tam dnes budu tak do dvanácti. Pletl jsem se. Byl jsem do tří. Jak já záviděl všem těm, co mohou ležet v posteli a nic nedělat. Co vyspávají poopiční stavy. Léčí si kocovinu. A safra, já nic, já jsem čistý. Budu to muset odpoledne napravit a řádně se vožrat.
Když jsem se ráno probudil, viděl jsem tento pohled. Popřemýšlel jsem, co vzít ty štafle a jít je do sklepa uklidit. To ale nepůjde, neb je na nich Honza obr závislák. Ono stačilo jak vyváděl, když jsem je potřeboval na chodbu k výměně žárovky. Chodil kolem, mňoukal, bránil si je. Když jsem je vrátil do obýváku, byl na nich do večera.


Když jsem dělal ranní procedury, pustil jsem si rádio ZET. Je to zatím jediné zpravodajské rádio na FM, které se ještě dá poslouchat. Ty propagandistické - Žurnál a Plus, jsou ostuda národa. Občas si je sice poslechnu, ale jenom ze zvědavosti. Tak například po atentátu v Petrohradu, v tamním metru, redaktorka přesvědčovala posluchače, že za atentátem stojí Putin. To samé tvrdila tato děvka v ČT24, což je televize, které snad už nikdo opravdu nevěří. A teď s tím útoku, v Sýrii. Opravdu si myslíte, že to byl Asad? Opravdu si myslíte, že by útočil? By si kakal do sebe. Navíc. Někdy v roce 2013 pokud se nepletu, odevzdal všechny chemické zbraně Američanům. Kdyby měl nějakou chemičku, už by to dávno Američani řešili. Takže. A další. Kdyby někdo někam zaútočil chemicky nervovým plynem, nebudou se tam záchranáři procházet bez bezpečnostní oděvu. No, asi by tam nebyli vůbec. Jenomže tito záchranáři tam jsou jenom tak. Že by kompars? Nebylo by to poprvé, že.Vyrážím z domu směr Palouček, kde nasednu na tramvaj a pojedu do blbova. Cestou jsem si ještě stačil koupit v Žabce borůvkové mléko a dvě housky.Tramvaj přijíždí do zastávky přesně o minutu později.Za dvacet minut stojím pře pracíA v práci kupodivu pracuji a nestydím se za to. Jiní zase sedí v kuřárně a krafou.No a po práci jdu pochopitelně zase z práce. Byl jsem utahaný, tak jsem si to šinul rovnou domů. V uších jsem měl Radiožurnal a poslouchal jsem stupidní propagandu na feťácké doupě Klinika, podporující mimo i islamizaci Evropy. Ono není zase tak se čemu divit, že Český Rozhlas podporuje toto doupě, když skoro polovina osazenstva ČRO Wawe, mají co do činění právě s onou Klinikou.
A ještě zajímavost. Je to starší fotka, asi tak čtrnáct dní. Na Vinohradech pravidelně venčí kluk a holka prase. Prase je vychované a poslouchá na slovo, což se o většině psech nedá říci. Jak je to asi finančně náročné??

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?